Tupla Cup 2019
Ruokailut
Joukkueilla on mahdollisuus ruokailla halleillamme otteluiden välissä.
Tarjolla on lauantaina lounas klo 11:00-14:30 sekä päivällinen klo 15:00-18:00.
Sunnuntaina tarjolla lounas klo 11:00-15:00.
Ruokailuja voi tilata sähköpostilla osoitteesta ( floorball@arenacenter.fi ) sunnuntaihin 8.9.2019 klo 23:59 saakka.
- NroSarjaSarjaKenttäKotiVieras
- Su 22.9.2019
- 22.9.2019
- 619BE09LCE09-pojat Alempi HaastajaMAC5Blackbirds E097–3 (4–1)SBS Wirmo
- 620BE09LCE09-pojat Alempi HaastajaMAC6Koovee Keltaiset1–6 (0–2)Esport Oilers Flash
- 587BE09EE09-pojat KilpaMAC7M-Team2–4 (2–4)Koovee Mustat
- 872BE09UCE09-pojat Ylempi HaastajaHAC2EräViikingit/
Sininen 10–0 (10–0)Esport Oilers/Magic White - 466BC04UCC04-pojat Ylempi HaastajaMAC1AxiA5–0 (2–0)HAKUNILAN KISA/
HaKi - 471BC04UCC04-pojat Ylempi HaastajaMAC3SB-PRO NURMIJÄRVI3–4 (3–4)TIKKURILAN TIIKERIT
- 472BC04UCC04-pojat Ylempi HaastajaMAC4MÄNTSÄLÄN NMKY0–4 (0–2)Rauman SalBa
- 768BF10CF10-pojat HaastajaRAC1Blackbirds/
Valkoinen 10–7 (9–3)EräViikingit/Sininen - 769BF10CF10-pojat HaastajaRAC2EräViikingit/
Itä 2–3 (0–2)Orimattilan Jymy - 772BF10CF10-pojat HaastajaRAC3ASKOLAN URHEILIJAT13–1 (10–0)Esport Oilers/
Tornados White - 873BE09UCE09-pojat Ylempi HaastajaHAC3PSS E092–8 (0–3)SB VANTAA/
Pantterit - 508BD07UCD07-pojat Ylempi HaastajaMAC5EräViikingit/
D07 Itä 2–0 (2–0)Light Iron/PSS II - 509BD07UCD07-pojat Ylempi HaastajaMAC6EräViikingit/
Pohjoinen 2–5 (1–3)Light Iron 08 - 773BF10CF10-pojat HaastajaRAC4ÅIF/
Valkoinen 5–3 (5–3)Esport Oilers/Tornados Blue - 698BE08UCE08-pojat Ylempi HaastajaHAC4Pelicans SB musta7–0 (3–0)M-Team
- 636GDD-tytöt (07-08)MAC2ÅIF4–2 (1–0)SB Vantaa
- 637GDD-tytöt (07-08)MAC7EräViikingit3–2 (3–2)Blackbirds
- 10BBUCB-pojat (02-03) Ylempi HaastajaMAC1ÅIF/
PSS Akatemia 3–1 (2–1)Esport Oilers/B-white - 11BBUCB-pojat (02-03) Ylempi HaastajaMAC3TIKKURILAN TIIKERIT1–2 (1–2)LEMPÄÄLÄN KISA
- 12BBUCB-pojat (02-03) Ylempi HaastajaMAC4TJ Sokol Královské Vinohrady3–1 (0–0)SB Raivolämäri
- 699BE08UCE08-pojat Ylempi HaastajaHAC2Pelicans SB Nastola3–0 (0–0)EräViikingit/
Sininen - 759BF10CF10-pojat HaastajaRAC1Pss gepardit8–3 (4–2)Vihdin Salisudet/
Myth - 760BF10CF10-pojat HaastajaRAC2PANTHERS JÄRVENPÄÄ4–3 (1–0)TUOMARILAN URHEILIJAT
- 761BF10CF10-pojat HaastajaRAC3Esport Oilers/
Knights-11 White 9–5 (5–1)Vihdin Salisudet/Ninja - 841BD07LCD07-pojat Alempi HaastajaHAC3RSS Panthers RED4–0 (2–0)Light Iron/
PSS III - 510BD07UCD07-pojat Ylempi HaastajaMAC5FS Masters (LV)5–3 (5–3)TAIPALSAAREN KISA-07
- 511BD07UCD07-pojat Ylempi HaastajaMAC6HAKUNILAN KISA10–2 (4–2)Pelicans SB Lahti
- 762BF10CF10-pojat HaastajaRAC4EräViikingit/
North-11 2–3 (2–3)Esport Oilers/Knights-11 Blue - 842BD07LCD07-pojat Alempi HaastajaHAC4JärvenpäänPanthers6–3 (2–1)ILVES D2 TAMPERE
- 582BE09EE09-pojat KilpaMAC2Esport Oilers Flash9–1 (6–0)Esport Oilers/
Magic Blue - 583BE09EE09-pojat KilpaMAC7EräViikingit/
Musta 2–4 (2–4)Koovee Mustat - 462BC04UCC04-pojat Ylempi HaastajaMAC1Esport Oilers/
04 Akatemia 6–2 (2–2)HAKUNILAN KISA/HaKi - 461BC04UCC04-pojat Ylempi HaastajaMAC3TJ Sokol Královské Vinohrady8–1 (8–1)M-Team
- 476BC04UCC04-pojat Ylempi HaastajaMAC4Kirkkonummi Rangers/
Ahmat 0–5 (0–1)Rauman SalBa - 517BD07UCD07-pojat Ylempi HaastajaHAC2M-Team3–0 (1–0)Vihdin Salisudet
- 602BF10EF10-pojat KilpaRAC1ÅIF/
Sininen 6–2 (1–2)M-Team/Sininen - 603BF10EF10-pojat KilpaRAC2Pss Hait8–2 (5–1)Pakilan Visa/
Valkoinen - 606BF10EF10-pojat KilpaRAC3EräViikingit/
Pohjoinen 6–0 (5–0)Pakilan Visa/Vihreä - 518BD07UCD07-pojat Ylempi HaastajaHAC3GrIFK2–3 (0–2)SB Vantaa Black
- 835BD07LCD07-pojat Alempi HaastajaMAC5Tuomarilan Urheilijat 075–4 (1–2)Blackbirds/
Musta - 834BD07LCD07-pojat Alempi HaastajaMAC6Esport Oilers Challenger4–2 (1–2)TIKKURILAN TIIKERIT
- 776BF10CF10-pojat HaastajaRAC4Jokelan Kisa5–6 (5–6)M-Team/
Valkoinen - 522BD07UCD07-pojat Ylempi HaastajaHAC4KorsKa Mustangit3–0 (0–0)Blackbirds C-tytöt
- 622BE09LCE09-pojat Alempi HaastajaMAC7SBS Wirmo2–5 (2–5)Koovee Keltaiset
- 806BC05UCC05-pojat Ylempi HaastajaMAC1SB Vantaa/
Red 0–2 (0–1)LOPEN FLOORBALL TEAM - 621BE09LCE09-pojat Alempi HaastajaMAC2Blackbirds E093–2 (3–1)Esport Oilers Flash
- 812BC05UCC05-pojat Ylempi HaastajaMAC3LOSB /
Red Fighters 2–0 (2–0)SB-PRO NURMIJÄRVI - 813BC05UCC05-pojat Ylempi HaastajaMAC4Kirkkonummi Rangers/
Falcons 7–1 (4–1)SCH /C2 Pojat - 523BD07UCD07-pojat Ylempi HaastajaHAC2RSS Panthers Black3–1 (1–0)Pelicans SB Nastola
- 568BF11CF11-pojat HaastajaRAC1FC Tuusula3–8 (1–5)Blackbirds/
Keltainen - 774BF10CF10-pojat HaastajaRAC3ASKOLAN URHEILIJAT5–9 (1–6)ÅIF/
Valkoinen - 569BF11CF11-pojat HaastajaRAC2GrIFK P-114–9 (3–4)PSS /
Karhut - 875BE09UCE09-pojat Ylempi HaastajaHAC3SC Wild Titans 098–6 (3–3)SB VANTAA/
Pantterit - 513BD07UCD07-pojat Ylempi HaastajaMAC5FS Masters (LV)6–10 (3–6)HAKUNILAN KISA
- 512BD07UCD07-pojat Ylempi HaastajaMAC6EräViikingit/
D07 Itä 3–5 (2–3)Light Iron 08 - 570BF11CF11-pojat HaastajaRAC4EräViikingit/
Pohjoinen 6–11 (6–11)Esport Oilers/Flames - 874BE09UCE09-pojat Ylempi HaastajaHAC4EräViikingit/
North 9–2 (4–0)EräViikingit/Sininen - 639GDD-tytöt (07-08)MAC7SB Vantaa3–2 (3–2)Blackbirds
- 13BBUCB-pojat (02-03) Ylempi HaastajaMAC1Esport Oilers/
B-white 1–6 (1–3)LEMPÄÄLÄN KISA - 14BBUCB-pojat (02-03) Ylempi HaastajaMAC3SB Raivolämäri4–1 (4–1)ÅIF/
PSS Akatemia - 15BBUCB-pojat (02-03) Ylempi HaastajaMAC4TJ Sokol Královské Vinohrady3–1 (2–1)TIKKURILAN TIIKERIT
- 770BF10CF10-pojat HaastajaRAC1Blackbirds/
Valkoinen 8–5 (4–1)Orimattilan Jymy - 843BD07LCD07-pojat Alempi HaastajaHAC2SBS Sisu3–4 (0–3)RSS Panthers RED
- 638GDD-tytöt (07-08)MAC2ÅIF2–13 (2–5)EräViikingit
- 763BF10CF10-pojat HaastajaRAC2Pss gepardit7–4 (3–2)PANTHERS JÄRVENPÄÄ
- 608BF10EF10-pojat KilpaRAC3M-Team/
Punainen 3–5 (3–2)EräViikingit/Pohjoinen - 844BD07LCD07-pojat Alempi HaastajaHAC3SB Vantaa White4–3 (1–2)JärvenpäänPanthers
- 764BF10CF10-pojat HaastajaRAC4Esport Oilers/
Knights-11 White 3–2 (3–2)Esport Oilers/Knights-11 Blue - 686BE08UCE08-pojat Ylempi HaastajaMAC5SC CLASSIC /
Red 3–2 (1–1)Jokelan kisa/JoKi musta - 685BE08UCE08-pojat Ylempi HaastajaMAC6EräViikingit Itä 086–5 (1–3)Vihdin Salisudet/
Green - 700BE08UCE08-pojat Ylempi HaastajaHAC4Pelicans SB musta1–6 (1–1)Pelicans SB Nastola
- 526BC04UCC04-pojat Ylempi HaastajaMAC1TIKKURILAN TIIKERIT1–8 (0–5)AxiA
- 527BC04UCC04-pojat Ylempi HaastajaMAC3TJ Sokol Královské Vinohrady3–4 (3–4)SB-PRO NURMIJÄRVI
- 808BC05UCC05-pojat Ylempi HaastajaMAC4EräViikingit/
Musta 1–2 (0–1)Vihdin Salisudet - 591BE09EE09-pojat KilpaMAC7M-Team1–4 (1–4)EräViikingit/
Musta - 604BF10EF10-pojat KilpaRAC1ÅIF/
Sininen 5–6 (2–5)Pss Hait - 640GDD-tytöt (07-08)HAC2SCH /
D-TYTÖT 0–16 (0–9)PSS /LIGHT IRON 2 - 605BF10EF10-pojat KilpaRAC2M-Team/
Sininen 2–5 (1–3)Pakilan Visa/Valkoinen - 695BE08UCE08-pojat Ylempi HaastajaHAC3PAKILAN VISA/
E2 2–3 (1–3)Tolkis Bollklubb - 589BE09EE09-pojat KilpaMAC2Koovee Mustat2–10 (0–3)Esport Oilers Flash
- 687BE08UCE08-pojat Ylempi HaastajaMAC5EräViikingit/
Black-09 5–1 (5–1)Vihdin Salisudet/Black - 688BE08UCE08-pojat Ylempi HaastajaMAC6Pelicans SB Turkoosi3–2 (1–1)SBS Wirmo
- 519BD07UCD07-pojat Ylempi HaastajaHAC4M-Team5–0 (3–0)SB Vantaa Black
- 807BC05UCC05-pojat Ylempi HaastajaMAC1FS Masters (LV)3–2 (1–1)LOPEN FLOORBALL TEAM
- 452BBLCB-pojat (02-03) Alempi HaastajaMAC3Svenska gubbar9–0 (9–0)SB ylipaino
- 814BC05UCC05-pojat Ylempi HaastajaMAC4LOSB /
Red Fighters 0–1 (0–0)Kirkkonummi Rangers/Falcons - 902BC05LCC05-pojat Alempi HaastajaMAC7FORSSAN SUUPPARIT3–2 (3–2)HAKUNILAN KISA
- 573BF11CF11-pojat HaastajaRAC3EräViikingit/
Pohjoinen 4–1 (2–1)GrIFK P-11 - 694BE08UCE08-pojat Ylempi HaastajaHAC2FBC REMIX3–5 (2–1)Esport Oilers/
WhiteSharks - 571BF11CF11-pojat HaastajaRAC1Blackbirds/
Keltainen 4–8 (4–3)PSS /Karhut - 572BF11CF11-pojat HaastajaRAC2Esport Oilers/
Flames 11–1 (4–1)FC Tuusula - 623BE09LCE09-pojat Alempi HaastajaHAC3SB VANTAA/
Tiikerit 6–3 (4–0)EräViikingit/Valkoinen - 837BD07LCD07-pojat Alempi HaastajaMAC5Bizons Team6–2 (0–0)Tuomarilan Urheilijat 07
- 836BD07LCD07-pojat Alempi HaastajaMAC6SB Vantaa/
Knights 11–0 (6–0)Esport Oilers Challenger - 903BC05LCC05-pojat Alempi HaastajaMAC3ErVi P06 Sininen3–2 (2–1)Blackbirds/
P06 Musta - 528BC04UCC04-pojat Ylempi HaastajaMAC1Esport Oilers/
04 Akatemia 4–2 (2–0)AxiA - 529BC04UCC04-pojat Ylempi HaastajaMAC4Rauman SalBa11–2 (3–2)SB-PRO NURMIJÄRVI
- 514BD07UCD07-pojat Ylempi HaastajaMAC2Light Iron 085–7 (1–4)HAKUNILAN KISA
- 607BF10EF10-pojat KilpaRAC3Pakilan Visa/
Vihreä 6–2 (3–0)M-Team/Punainen - 515BD07UCD07-pojat Ylempi HaastajaMAC7EräViikingit/
D07 Itä 2–3 (2–3)FS Masters (LV) - 642GDD-tytöt (07-08)HAC2PSS /
LIGHT IRON 1 5–2 (3–1)SCH /D-TYTÖT - 765BF10CF10-pojat HaastajaRAC1Pss gepardit4–8 (0–4)Esport Oilers/
Knights-11 White - 766BF10CF10-pojat HaastajaRAC2PANTHERS JÄRVENPÄÄ3–2 (2–1)Esport Oilers/
Knights-11 Blue - 876BE09UCE09-pojat Ylempi HaastajaHAC3EräViikingit/
North 8–7 (5–2)SC Wild Titans 09 - 524BD07UCD07-pojat Ylempi HaastajaHAC4KorsKa Mustangit1–4 (1–3)RSS Panthers Black
- 865BE09UCE09-pojat Ylempi HaastajaMAC5Blackbirds/
F1F2 Musta 7–3 (1–3)MäNMKY 09 - 866BE09UCE09-pojat Ylempi HaastajaMAC6ASKOLAN URHEILIJAT4–0 (1–0)Korson Kaiku/
Oranssit - 19BBUCB-pojat (02-03) Ylempi HaastajaMAC3LEMPÄÄLÄN KISA3–1 (1–0)ÅIF/
PSS Akatemia - 17BBUCB-pojat (02-03) Ylempi HaastajaMAC1TJ Sokol Královské Vinohrady5–4 (2–3)SB Raivolämäri
- 810BC05UCC05-pojat Ylempi HaastajaMAC4LOPEN FLOORBALL TEAM4–2 (1–0)EräViikingit/
Musta - 809BC05UCC05-pojat Ylempi HaastajaMAC2FS Masters (LV)6–5 (2–3)Vihdin Salisudet
- 575BF11CF11-pojat HaastajaRAC1PSS /
Karhut 10–7 (5–5)Esport Oilers/Flames - 625BE09LCE09-pojat Alempi HaastajaHAC3Tuomarilan Urheilijat 09 Stars6–4 (3–3)SB VANTAA/
Tiikerit - 577BF11CF11-pojat HaastajaRAC2Blackbirds/
Keltainen 10–0 (5–0)EräViikingit/Pohjoinen - 845BD07LCD07-pojat Alempi HaastajaHAC4RSS Panthers RED2–6 (1–4)SB Vantaa White
- 689BE08UCE08-pojat Ylempi HaastajaMAC5EräViikingit Itä 083–0 (1–0)SC CLASSIC /
Red - 690BE08UCE08-pojat Ylempi HaastajaMAC6EräViikingit/
Black-09 3–0 (3–0)Pelicans SB Turkoosi - 907BC05LCC05-pojat Alempi HaastajaMAC3SBS RUPU11–1 (4–0)Blackbirds/
valkoinen - 448BBLCB-pojat (02-03) Alempi HaastajaMAC4FC MunkkiMikko2–2 (0–1)SB ylipaino
- 447BBLCB-pojat (02-03) Alempi HaastajaMAC1M-Team/
M-Team II 2–6 (1–1)Sbt Hurrit - 696BE08UCE08-pojat Ylempi HaastajaHAC3Esport Oilers/
WhiteSharks 10–1 (5–0)Tolkis Bollklubb - 641GDD-tytöt (07-08)HAC4PSS /
LIGHT IRON 2 6–1 (2–0)PSS /LIGHT IRON 1 - 838BD07LCD07-pojat Alempi HaastajaMAC2SB Vantaa/
Knights 7–2 (3–2)Bizons Team - 867BE09UCE09-pojat Ylempi HaastajaMAC5Jokelan Kisa/
JoKi punainen 4–1 (4–1)Blackbirds/F1F2 Musta - 868BE09UCE09-pojat Ylempi HaastajaMAC6Nevskaya druzhina (RU)4–2 (0–1)ASKOLAN URHEILIJAT
- 531BC04UCC04-pojat Ylempi HaastajaMAC3AxiA6–1 (4–1)SB-PRO NURMIJÄRVI
- 839BD07LCD07-pojat Alempi HaastajaMAC4Esport Oilers Challenger4–1 (0–0)Tuomarilan Urheilijat 07
- 530BC04UCC04-pojat Ylempi HaastajaMAC1Esport Oilers/
04 Akatemia 3–4 (1–2)Rauman SalBa - 624BE09LCE09-pojat Alempi HaastajaHAC3EräViikingit/
Valkoinen 1–8 (1–2)Tuomarilan Urheilijat 09 Stars - 908BC05LCC05-pojat Alempi HaastajaMAC3Vihdin Salisudet4–3 (1–2)SC JENGA
- 692BE08UCE08-pojat Ylempi HaastajaMAC4SC CLASSIC /
Red 2–1 (1–0)Pelicans SB Turkoosi - 691BE08UCE08-pojat Ylempi HaastajaMAC1EräViikingit Itä 080–10 (0–3)EräViikingit/
Black-09 - 904BC05LCC05-pojat Alempi HaastajaMAC2FORSSAN SUUPPARIT2–1 (2–1)ErVi P06 Sininen
- 905BC05LCC05-pojat Alempi HaastajaMAC3HAKUNILAN KISA3–2 (1–2)Blackbirds/
P06 Musta - 870BE09UCE09-pojat Ylempi HaastajaMAC4Blackbirds/
F1F2 Musta 4–3 (2–1)ASKOLAN URHEILIJAT - 869BE09UCE09-pojat Ylempi HaastajaMAC1Jokelan Kisa/
JoKi punainen 1–0 (1–0)Nevskaya druzhina (RU) - 456BBLCB-pojat (02-03) Alempi HaastajaMAC3Sbt Hurrit5–2 (2–1)FC MunkkiMikko
- 454BBLCB-pojat (02-03) Alempi HaastajaMAC2Svenska gubbar12–3 (7–1)SB ylipaino
- 909BC05LCC05-pojat Alempi HaastajaMAC4SBS RUPU1–2 (1–1)Vihdin Salisudet